Kontakt


 

Całodobowa pomoc w razie wypadku

+48 608-804-909


 

Oddział Koszalin

Stare Bielice 128 k/Koszalina
76-039 Biesiekierz,
Tel.: +48 94 340 50 23 (samochody osobowe)
Tel.: +48 94 347 73 79 (samochody dostawcze, ciężarowe, naczepy)

Samochody osobowe
Samochody dostawcze i ciężarowe,
naczepy, zabudowy

Katarzyna Cacko

tel.: 94/340 50 23,
fax: 94/340 50 23
Mail: katarzyna.cacko@mojsiuk.pl

Jacek Tomczak

tel.: 94/34 05 023,
fax: 94/34 05 023,
kom.: 698 684 388
Mail: jacek.tomczak@mojsiuk.pl

Paweł Pańczyszyn

tel.: 94/340 50 23,
fax: 94/340 50 23,
kom.: 698 684 288,
Mail: pawel.panczyszyn@mojsiuk.pl

Zenon Kojtka

tel.: 94/340 50 23,
fax: 94/340 50 23,
kom.:728 891 716
Mail: zenon.kojtka@mojsiuk.pl

Eliza Sawczuk

tel.: 94/340 50 23,
fax: 94/340 50 23
Mail: eliza.sawczuk@mojsiuk.pl

 

Jarosław Todorowski

tel.: 94/347 73 79,
fax: 94/347 73 83,
kom.: 600 994 784
Mail: jaroslaw.todorowski@mojsiuk.pl

Andrzej Wyszyński

tel.: 94/347 73 83,
fax: 94/347 73 83,
kom.: 602 720 106
Mail: andrzej.wyszynski@mojsiuk.pl

Paweł Bartoszewski

tel.: 94/340 50 23,
fax: 94/340 50 23,
kom.:734 101 273,
Mail: pawel.bartoszewski@mojsiuk.pl

Robert Przybylski

tel.: 94/347 73 79,
fax: 94/347 73 83,
kom.:600 994 799
Mail: robert.przybylski@mojsiuk.pl
 

 


Oddział Szczecin

ul. Pomorska 88
70-812 Szczecin
Tel.: +48 91 48 08 707

Dariusz Szczepanik

tel.: 091/48 08 707,
fax: 91/48 08 748,
kom.: 600 994 774
Mail: dariusz.szczepanik@mojsiuk.pl

Bartosz Pliszczak

tel.: 091/48 08 707,
fax: 91/48 08 748,
kom.: 660 507 731
Mail: bartosz.pliszczak@mojsiuk.pl

 
Łukasz Olszewski

tel.: 091/48 08 707,
fax: 91/48 08 748,
kom.: 728 427 204
Mail: lukasz.olszewski@mojsiuk.pl

Agnieszka Kostecka

tel.: 091/48 08 707,
fax: 91/48 08 748,
kom.: 696 174 554
Mail: agnieszka.kostecka@mojsiuk.pl