NOWE CENTRUM BLACHARSKO LAKIERNICZE NA POMORZU

Napisany przez: Tomasz

Nowoczesne i jednocześnie jedno z większych w Polsce centrów napraw blacharsko - lakierniczych samochodów  osobowych , dostawczych,  ciężarowych, autobusów oraz naczep  powstało w Starych Bielicach k/Koszalina, obok drogi krajowej Szczecin – Gdańsk. Pierwsze samochody pojawiły się w Mojsiuk Centrum Blacharsko - Lakierniczym S.A. o powierzchni 4000 metrów kwadratowych już 11 października 2012. Uroczyste otwarcie obiektu odbyło się 19 października 2012r.C:akepathowe_centrum_lakiernicze_na_pomorzu01.jpg

Centrum zostało wybudowane przez firmę Mojsiuk, znanego w woj. zachodniopomorskim autoryzowanego dealera marki Mercedes-Benz. Obiekt powstał obok kompleksu autoryzowanego salonu i serwisu tej marki.

            - Wykonujemy naprawy w pełnym zakresie od najprostszych do najbardziej skomplikowanych takich jak prostowanie ram czy kabin samochodów ciężarowych . Posiadamy autoryzację Mercedesa, Hondy, Peugeota, Mitsubishi Fuso oraz naczep Schmitz i Krone. – mówi Kazimierz Mojsiuk, właściciel firmy. W nowym Centrum naprawiamy samochody wszystkich marek.

Nowopowstałe  Centrum Blacharsko - Lakiernicze w Starych Bielicach opiera swoją działalność o szereg innowacyjnych rozwiązań, które dotyczą organizacji pracy, technologii i zarządzania.

Innowacja logistyki napraw polega na zastosowaniu nowoczesnej organizacji napraw opartej o  liniowy system ruchu naprawianych samochodów w obiekcie. Naprawiany pojazd porusza się jedynie do przodu co znacznie skraca czas naprawy i pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Na linii samochodów ciężarowych zastosowano dodatkowo   system bram bocznych, który umożliwia bezproblemowe poruszanie się  długich zestawów.

W  Mojsiuk Centrum już na etapie diagnostyki mamy do czynienia z wykorzystaniem współczesnych trendów. Pojawiają się tu są najnowsze rozwiązania elektronicznego pomiaru bezstykowego. System ten  umożliwia diagnozowanie uszkodzeń nadwozia i podwozia bez konieczności demontażu podzespołów samochodu. System ten przydaje się także przy sprawdzeniu pojazdu po naprawie. Poważne naprawy dokonywane są na urządzeniach  renomowanych firm światowych  m. in. JOSAM czy Car–o-Liner .  Lakierowanie odbywa się  w najnowocześniejszych kabinach lakierniczych firmy BLOWTHERM przy użyciu ekologicznych wodorozcięczalne lakierów firmy PPG, które dobierane są z użyciem spektrofotometru - urządzenia przyśpieszającego pracę lakiernika i zarazem zwiększającego precyzyjność doboru koloru.

C:akepathowe_centrum_lakiernicze_na_pomorzu02.jpgFirma oferuje swoim klientom pełną pomoc w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych. Począwszy  od  zgłoszenia   do  usunięcia  szkody. Dla klientów uruchomiona została całodobowa infolinia pod numerem +48 608 804 909 .

- Każdy, kto wybierze podany numer uzyska pomoc w zakresie holowania pojazdu z miejsca wypadku, zgłoszenia szkody, otrzymania pojazdu zastępczego jak również uzyska  wszelkie niezbędne informacje i instrukcje niezbędne na miejscu zdarzenia – zapewnia Hanna Mojsiuk, współwłaściciel Grupy Mojsiuk.

 

Więcej informacji uzyskać można pod adresem: www.blacharnia.mojsiuk.pl

Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze S.A.

Stare Bielice 128

76-039 Biesiekierz

Czynne w dni powszednie w godz.:7.00 – 20.00 i soboty 8.00 – 14.00

Infolinia 24h: 608 804 909